Zužitkujte svoje schopnosti a přivydělejte si


ZAREGISTRUJSTE SE A PŘIHLASTE K VYKONÁNÍ ÚKOLU

Pokud se chcete přihlásit k vykonání úkolu, stačí si založit bezpečný účet, procházet vypsané úkoly a kliknout na MÁM ZÁJEM. Přihlásit se můžete na jakékoliv chcete, pro přihlášení je nutné mít dostatek kreditů na kreditním účtu.

Nezapomeňte při registraci vybrat kategorie mikroprácí, o kterých chcete být pravidelně informování, aby vám neunikla žádná pracovní nabídka.

Po registraci si můžete vložit profilovou fotku a napsat o sobě pár vět. Váš profil bude působit profesionálněji a zvedne vaši šanci na získání mikropráce.

Můžete se ucházet i o mikropráce, které už mají zájemce

Snažíme se zadavatelům poskytnout v první řadě skutečné profíky. To znamená, že sám zadavatel si podle vašeho hodnocení a ceny vybírá, zda jeho mikropráci vykonáte právě vy.

Dáváme našemu trhu mikroprací „volnou ruku“, takže můžete zadavateli nabídnout lepší cenu nebo si ho získat pečlivě vyplněným profilem, či dostatkem kvalitního hodnocení.

Nejdůležitější tedy je, jak vykonáte jednotlivé úkoly, a jaké za ně dostanete hodnocení.

ZADAVATEL SI MĚ VYBRAL K VYKONÁNÍ MIKROPRÁCE

Jakmile vyhrajete „výběrko“ , zobrazíme vám v detailu mikropráce kontakt na zadavatele. Sami si pak domluvíte, kdy a jak mikropráci vykonáte.

V moment, kdy si vás zadavatel vybere, se vám z vašeho kreditního účtu strhne fixní provize 30 kreditů za zprostředkování mikropráce.

Pokud, výběrko zrovna nevyhrajete, nic se neděje. Je tu mnoho dalších mikroprací, o které se můžete hlásit. Zadržené kredity se vám automaticky vrací zpět a to je fér!

AŽ BUDETE S MIKROPRACÍ HOTOVÍ, DOSTANETE PENÍZE NA RUKU

Slíbenou částku vám uhradí zadavatel po kvalitním dokončení práce v hotovosti. U online mikroprací se dohodnete na platbě převodem účet.

Když odvedete práci a dostanete zaplaceno, klikněte na DOKONČIT a OHODNOTIT poté přijde vám i zadavateli pozvánka k ohodnocení spolupráce.

A hurá na další úkoly! Kdykoli budete mít čas a chuť pomáhat, mikropráce jsou tu.

Vyznáte se v něčem? Chcete si přivydělat?

Staňte se pracantem

S jakým úkolem potřebujete pomoci?


Zadejte zdarma úkol. Stačí vybrat správnou kategorii a popsat, s čím potřebujete pomoci.

Vyplňte kdy a kde se má mikropráce konat.

Vyberte fixní nebo hodinovou sazbu a řekněte kolik jste ochotni za mikropráci zaplatit.

VYBERTE TOHO NEJLEPŠÍHO PRACANTA

Každým vložením úkolu vytvoříte malé výběrové řízení.

Pokud se vám přihlásí více zájemců o váš úkol, sami si můžete, podle ceny nebo nejlepšího hodnocení a referencí, vybrat nejlepšího pracanta. Pracanta vyberete kliknutím na zelené tlačítko vybrat pracanta.

SPOJTE SE S PRACANTEM

Jakmile si vyberete pracanta, zobrazíme vám v detailů mikropráce kontakt na pracanta, abyste si mohli domluvit termín, kdy se pustí do práce.

Za zprostředkování pracanta se z vašeho kreditního účtu strhne fixní provize 30 kreditů. Kredity si kupujete nebo je získáte zdarma, za doporučení přátelům.

A JDE SE DO PRÁCE

Přesně, jak se s pracantem domluvíte, tak úkol vykoná.

Slíbenou částku uhradíte pracantovi po dokončení práce v hotovosti. U online mikroprací se dohodnete na platbě převodem na účet.

Jakmile bude vše hotové, je nutné práci označit za dokončenou.

Následně vás požádáme o hodnocení pracanta a napsání krátké recenze, aby i ostatní věděli o jeho šikovnosti.

Tak, hotovo! Příště, až budete potřebovat pomoc, už budete vědět, kam se obrátit.

Je něco, na co sami nestačíte? Určitě vám někdo rád pomůže

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace