Časté otázky

Nejšastější dotazy a jejich odpovědi pro Zadavatele

Můžete přidat téměř jakýkoliv úkol se kterým potřebujete pomoci. Existuje mnoho lidí v naší komunitě, kteří mají znalosti a zkušenosti, aby vám s úkolem úspěšně pomohli.
Vložení úkolu je zdarma! Jakmile vyberete pracanta, zobrazíme vám kontakt. Za vybrání a zprostředkovaní pracanta se vám strhne provize 30kreditů. Od souhlasenou částku zaplatíte pracantovi, jakmile je úkol splněn.
Vybrání pracanta přes Mikropráce není ničím podmíněno do chvíle, než přiřadíte pracanta k plnění vašeho úkolu.
Na vykonání úkolu můžete dostat nabídky od několika pracantů zároveň. Prohlídněte si jednotlivé profily a hodnocení od předešlých zadavatelů. Případně se jich zeptejte na doplňující otázky v komentářích pod zadaným úkolem.
Cena, kterou jako zadavatel nabízíte, je startovací a zkušební. Pracanti mohou vaši cenu upravit, pokud bude příliš nízká. Neexistuje žádné pravidlo, kolik za úkol nabídnout. vámi zvolená cena je výchozím bodem. Při stanovení odměny myslete na to, jak dlouho může plnění úkolu pracantovi trvat a jaké bude mít vedlejší náklady (např. benzín). Procházejte podobné úkoly a inspirujte se, kolik nabízejí ostatní zadavatelé.
Slíbenou částku hradíte přímo pracantovi po dokončení práce v hotovosti nebo u online mikroprací se dohodnete na platbě převodem na účet.

Nejšastější dotazy a jejich odpovědi pro Pracanta

Procházejte vypsané úkoly. Filtrujte úkoly podle kategorií či polohy. Vyberte si tu, která je vytvořená přímo pro vás. Přihlaste se do výběrka k vykonání práce. Pro přihlášení se do výběrka je nutné mít alespoň 30kreditů na kreditním účtu. O výhře výběrka vás budeme informovat emailem. V dané mikropráci se vám zobrazí kontakt na proti stranu, abyste se mohli domluvit na detailech. Pokud nejste vybrán kredity vracíme v plné výši zpět.
Ano, Mikropráce si od pracanta za zprostředkování práce nárokují fixní provizi 30kreditů. Tyto kredity se strhnou z vašeho kreditního účtu na Mikropráce.cz. 1kredit = 1Kč
Slíbenou částku vám uhradí zadavatel po kvalitním dokončení práce v hotovosti. U online mikroprací se dohodnete na platbě převodem účet. Jakmile úkol dokončíte, přihlaste se a v sekci úkoly, označte úkol za dokončený a následně ohodnoťte zadavatele pomůžete tak dalším pracantům.
V detailu zadaného úkolu Vám zobrazíme nové pole, kde uvidíte kontakty na proti stranu. Následné vzájemné zkontaktování, je již čistě na Vás.
Sriktně zákázána je výměna kontaktů v komentářích a jiných polích vrámci Mikroprací. Zakázány jsou práce a služby, které jsou v rozporu s dobrými mravy a platnými právními předpisy více zde – link na OP
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace